Brzo do majstora

Slični upiti

Unutarnja i vanjska stolarija

Unutarnja i vanjska stolarija

izmjere, dobava i ugradnja prozora i vrata

Zatvaranje dijela terase

Trebam ponudu za zatvaranje dijela terase od cca 10 m2 PVC stolarijom. Dio terase je natkriven balkonom a dio nije. Zatvaranje je sa tri strane te bi htio kosi krov takoder od stakla. Sve ovisno o tome što je izvedivo u tom prostoru.


Balkon 3.kat, zadnji, dužina 4,55 m sa širinom 1,3 m, treba kompletno zatvoriti i postaviti krovnu konstrukciju. Može pleksiglas ili debeli najlon kao na ugostiteljskim objektima.

Ostakljivanje ili zatvaranje lođe u stanu. Dužina 8m, visina 2.5m. Trenutno se nalazi samo metalna ograda. Moguće zatvaranje u staklu cijelom visinom ili donji dio (nekih 120 cm) pvc, ostalo u staklu.

Trebam ponudu za zatvaranje terase. Dimenzije su 6 m x 4 m. U prilogu su slike terase i primjer kako bih htjela da bude zatvoreno.

Trebam ponudu za zatvoriti balkon 3.80 * 2.20, visina 2.60, krovna konstrukcija s kaljenim kliznim staklom.

Trebam zatvaranje balkona i stavljanje krova na isti.

Na kući bih željela zatvoriti terasu otklopno zaklopnim sustavom bez vertikalnih pregrada. U prilogu su fotografije da lakše procijenite i odlučite.

Trebam ponudu za ostakliti terasu 10 x 4 m na pomoćnom objektu.

Lokacija: Zagreb

Grad Zagreb

kontaktni podaci klijenta