
Instalaterski radovi
struja, voda, odvodnja, plin, grijanje, klimatizacija...
Zamjena plinskog bojlera za električni
Kako je došlo do puštanja plina kod brojila a imamo centralno na bojler, toplu vodu i štednjak, a izrada popravka zahtjeva sanaciju dimnjaka, projekt i novi bojler što mi je skupo jer sam u mirovini pa bih stoga lijepo molila koliko bi otprilike koštala zamjena plinskog bojlera na bojler na struju zajedno radovi i bojler? Voda iz kuhinje ide u kupaonicu.
Imamo novi bojler za vodu Ariston, svega jednu godinu star i počeo je kapati sigurnosni ventil za vrijeme dok se voda zagrijava. Trebam majstora.
Trebam električara, voda iz električnog bojlera neugodno pecka, pitanje uzemljenja?
Trebam majstora koji će napraviti zamjenu električnog bojlera s novim bojlerom u kupaonici.
Trebam majstora za popravak električnog bojlera 50 l, ne grije vodu.
Tražim majstora za godišnji servis za kombi bojler Junkers.
Trebam ponudu za nabavu bojlera Vaillant WUW 242/5-3 turbo tec.
Trebam hitno zamijeniti bojler u kupaoni, trenutno imamo Ariston Velis Evo od 80 litara koji je pušta vodu (u digitalni display). Uzeli bi isti takav novi (kupaona ima mjesta samo za takav plosnati model). Zanima me da li se vrši prodaja s montažom ili samo montaža a da ga kupimo zasebno? Idealno bi bilo kupiti i instalirati od istog servisera / firme. Bez tople smo vode već par dana tako da bi uzeli bojler odmah.
Lokacija: Novi Zagreb
Grad Zagreb