
Unutarnja i vanjska stolarija
izmjere, dobava i ugradnja prozora i vrata
Ugradnja roleta, zatvaranje lođe
Trebam ponudu za ugradnju roleta tj zatvaranje lođe. Naime radi se o izradi i montaži 43 mm aluminijskih aritriranih roleta u alu kutiji sa alu vodilicama bjele boje. Podjela na 5 roleta. 1240 x 1500 x 5 od toga 2 srednje rolete bi išle na izbačaj. Molim mišljenje s ponudom i predraćunom.
Potrebne su mi rolete na balkonu, balkon je zatvoren, dužina cca 6 metara, zatvoren je sa tri dvokrilna prozora. Molim za okvirne ponude.
Trebam ponudu za sobna vrata i rolete.
Zanima me ponuda za protuprovalnu roletu, vanjsku, transparentnu i punu (obje varijante). Dimenzije otvora su 300 š x 260 h.
Trebam ponudu za postavljanje rolo zavjese za balkonska vrata.
Trebam rolete i montažu istih na plastična balkonska vrata i 2 prozora.
Trebam majstora za promjenu roleta na drvenoj stolariji, radi se o dva veća prozora i jednim balkonskim vratima ukupne kvadrature roleta oko 6,5 m2.
Trebam dobavu i montažu smeđe PVC rolete sa završnom letvicom i dva odbojnika. veličina: širina 93,7 cm, visina 252 cm.
Lokacija: Zagreb
Grad Zagreb