
Unutarnja i vanjska stolarija
izmjere, dobava i ugradnja prozora i vrata
Ugradnja komarnika
Trebam ponudu za ugradnju komarnika na dva prozora i na dvoja balkonska vrata. Prozori i vrata su PVC, već imamo ugrađene rolete, a udaljenost između okvira i roleta je 15 mm.
Na prozore bi smo voljeli rolo komarnike (ako je moguće s obzirom na već ugrađene rolete) ili fiksne komarnike, a na vrata pilse ili klizne komarnike (ovisno o praktičnosti za često korištenje i cijeni).
Dimenzije:
- Balkonska vrata 1 - 110 x 210
- Balkonska vrata 2 - 106 x 210
- Prozor 1 - 135 x 120
- Prozor 2* - 174 x 116 (174 - ukupna dužina), odnosno 114 x 116 i 60 x 116
* Prozor 2 je trokrilni s fiksnim središnjim staklom, a roleta je napravljena iz dva dijela (gore navedene dimenzije).
Zamjena 9 dvokrilnih prozora, PVC sa roletama dimenzije 167 x 100 te 4 prozora za sanitarni čvor 167 x 45. Ponudom molim obuhvatiti unutarnje i vanjske klupčice.
Trebali bismo promijeniti vrata i štok u staroj kući. Dimenzije vrata su 213 cm x 92 cm. Poslala bi fotografiju starih vrata da budu što sličnija njima. Možete li mi poslati okvirnu ponudu za PVC vrata sa štokom i montažom? Svakako bi izvana trebala biti smeđa, voljeli bismo i rolete samo nas muče bure, no vjerujem ako se roleta spusti do kraja da ju bura ne može uništiti.
Trebam popravak komarnika na kliznoj stijeni. Vezice koje drže komarnik su sve popucale i komarnik se više ne može zatvarati i otvarati, također magnet koji bi trebao držati komarnik uz rub nije u funkciji. Radi se o komarniku veličine 140 x 250.
Trebam prozor za kupatilo dimenzija 80 x 60 sa alu griljama.
Trebam zamjenu starih ulazih vrata za nova PVC vrata dimenzije 100 x 200.
Mala terasa 5 x 2 m natkrivena trebala bih je zatvoriti s prednje strane staklom (5 m) i bočne strane bi bila vrata. S jedne strane klizna a druga strana obična vrata. Može plastika ili tamni antracit od čega se to već radi. Želila bih ponudu za obje varijante, vrijeme izrade.
Trebam ponudu za plastičnu stolariju.
Lokacija: Solin
Splitsko-dalmatinska županija