
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Sanacija betona, postava hidroizolacije i izrada glazure
Trebam ponudu za građevinske radove sanacije betona na kutevima balkona, izrada nove glazure i hidroizolacije.
Potrebna firma koja se bavi, injektiranjem betona zbog kapilarnih voda. U ovom slučaju se radi o stropu u stanu stambene zgrade, gdje voda propušta iz stropa prilikom jačih kiša. Mogu poslati snimku prikaza za izvedbu što bi trebalo odraditi. 2. Potreban keramičar za postavljanje, 20 m2 klinker keramike, uz prethodnu izvedbi dizanja stare keramike i estrira, do mrtve ploče. Potrebno je odraditi hidroizolaciju i vratiti u prvobitno stanje.
Trebam izvođača građevinskih radova za betoniranje, izrada betonske ploče.
Trebam rušenje nosećeg zida od blok opeke, prije toga treba osigurati strop od rušenja, napraviti AB gredu da zamijeni funkciju postojećeg zida. Na zidu postoji električna instalacija, voda i kanalizacija koje treba prije izmijestititi.
Trebam građevinske radove, potrebno je betoniranje armiranobetonske ploče te zidanje pregradnih zidova starom ciglom.
Trebam ponudu za izgradnju visokog potkrovlja na kući (cca 80 kvadrata).
Bojanje balkonskih ograda na manjoj zgradi od 3 kata. Mehaničko čišćenje metalnih ograda balkona prije bojanja, bojanje temeljnom bojom i završnim lakom za metal. Bojanje drvenih obloga na fasadi. Demontaža dijela oštećene oborinske cijevi i dijela žljeba te ugradnja novog. Saniranje balkona radi izljeva vode. Riječ je o zgradi s prizemljem i tri kata te će biti potrebna auto dizalica.
Trebam ponudu za sanaciju terase radi propuštanja vode.
Lokacija: Žejinci
Krapinsko-zagorska županija