
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Pregled i sanacija dimnjaka u pizzeriji
U pizzeriji koristimo peć na plin, te imamo izveden dimnjak iz peći, ali nam stalno u vjetrovito vrijeme abnormalno puše dim natrag u pizzeriu i vrati nam svu čađu i dim u lokal.
Trebamo mišljenje pravog majstora za dimnjake da nam dođe sanirati problem.
Treba cca 15 m2 krova sanirat (biber crijep i 2 dimnjaka). Vjerojatno maknut crijep, zamjenit krovne letve, stavit vodonepropusnu foliju i natrag vratit isti crijep. Dva dimnjaka na tom mjestu limene opšave prema potrebi doradit. Pristup lagan, sa velike terase odmah se penje na krov. Za detalje pošaljem foto.
Postavljanje limenih kapa na cijevi odušaka, trebam majstora.
Tražim majstora za čišćenje oluka na kući i ozidavanje dimnjaka na krovu i u kući te postavljanje pločica na isti unutar kuće.
Trebam ponudu za zamjenu strehe cca 140 m2 i zamjenu 6 dimnjaka.
Trebam ponudu za bušenje i instalaciju nove rupe na dimnjaku za novu peć.
Trebam projekt građevinske sanacije dimnjaka oštećenog u potresu. Dimnjak se ne koristi, tako da bi se dimnjak rušio i zatvorila rupa na krovištu.
Vjerojatna zamjena opšava dimnjaka zbog vlaženja u vrijeme kiša.
Lokacija: Zagreb
Grad Zagreb