Brzo do majstora

Slični upiti

Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

dizajn i izrada kuhinja i namještaja po mjeri, izrada kupaonskog namještaja

Popravak podnice kreveta

Trebam majstora stolara za popravak podnice kreveta - drvene letvice.


Molim ponudu za uslugu izrade i montaže drvene pregrade duljine 4 m i visine 2,93 m u spavaćoj sobi sukladno tlocrtu u prilogu. Potrebno je u pregradu uključiti jedna drvena vrata kako je niže naznačeno.
Iznad vrata i po cijeloj dužini pregrade potrebno je, zbog propuštanja danjeg svjetla u prolaz iza pregrade, predvidjeti prozore bez brtvi od stakla ili prozirne plastike.
Dodatno molim, od planiranih vrata do udaljenijeg zida predvidjeti mogućnost izrade i montaže polica neposredno uz samu pregradu (s učvršćenjem na pregradu i zid), do visine vrata odnosno do razine planiranih prozora. Montažu navedenog bi trebalo dovršiti najkasnije do 15.12.
U slučaju potrebe za dodatnim informacijama, možete me kontaktirati.

Ugradbeni ormar, klizna vrata - treba popravak (nešto s kotačićem), klimaju se... trebam majstora.

Trebam drvene letvice za ogradu od hrasta, 120 cm, 50 kom.

Trebala bih popravak kliznih vrata na sobnom ormaru. Jedna vrata su mobilna, ali unutarnja su blokirana i ni na koji se način ne mogu pomaknuti.

Ormar ima dvoja klizna vrata, vanjska s ogledalom i unutarnja obična. Ta unutarnja su se blokirala. Trebam majstora za popravak.

Klizna vrata ugradbenog ormara trebaju popravak - nešto s kotačićem ne valja, tražim majstora.

Trebam majstora za zamjenu panti na ormaru i zamjenu radne ploče na sudoperu.

Lokacija: Zagreb

Grad Zagreb

kontaktni podaci klijenta