Unutarnja i vanjska stolarija
izmjere, dobava i ugradnja prozora i vrata
Popravak dvije klizne stjene
Trebao bih popravak dvije klizne stjene, u prilogu su skice i slike alu stolarije, a potreban je automatski okov za odklopno kliznu stjenu. Okov je na obje klizne stijene potrgan i treba novi. – u Fealu sam našao odgovarajuči okov, a trebao bi mi majstor koji bi znao to popraviti. Veća vrata otvaraju se (s unutarnje strane gledano) s desna na lijevo (prikazano na slikama), manja vrata (nema ih na slici) otvaraju se od lijeva na desno. Za sve dodatne informacije stojim na raspolaganjju.
Trebam popravak balkonskih pvc vrata, pukao je gornji pant, molim žurno.
Tražim majstora koji će dodatno učvrstiti pante te centrirati vrata kako bi se mogla zatvarati stubišnom pumpom. Zaštita limom oko brave na vratima.
Trebamo bravara zbog otvaranja metalnih vrata na podrumu (u stambenoj zgradi).
Industrogradnja stolarija stara 40 godina. Prozor se ne može otvoriti na kipu, trebam majstora za popravak.
Tražim majstora koji će učvrstiti pante te centrirati vrata kako bi se mogla zatvarati stubišnom pumpom. Metalnim limom zaštititi dio oko brave na vratima.
Potreban nam je servis okova na pvc stolariji. Radi se o pvc prozorima starijim od 10 god (Veka), 6 duplih prozora, 6 duplih terasnih vrata. Neke bi trebalo servisirati a neke i promjeniti. Što prije je moguće, dolaze kiše i zima a voda nam ulazi.
Podstanarai su mi razvalili bravu u štoku, tako da su razvalili štok oko brave, treba mi majstor koji će to popraviti.
Lokacija: Novi Zagreb
Grad Zagreb