Brzo do majstora

Slični upiti

Unutarnja i vanjska stolarija

Unutarnja i vanjska stolarija

izmjere, dobava i ugradnja prozora i vrata

Ostakljivanje terase

Zainteresirana sam za ostakljivanje terase dužine 8m koja je natkrivena originalno do polovice svoje širine od 1.75m i treba je natkriti do pune širine. Staklene plohe naslanjale bi se na zidanu ogradu oko terase čija je visina cca 1.10m. Ostatak visine trebaju biti stakleni prozori bez vertikalnih profila. Na sredini dužine (otprilike 4m) je vertikalni zidani stup. Bočno su zidovi, a na jednom zidu je rupa za prozor. Molim za okvirnu cijenu kako bih mogla procijeniti hoću li se upuštati u navedeni projekt i javite molim postoji li mogućnost plaćanja na rate?


Balkon 3.kat, zadnji, dužina 4,55 m sa širinom 1,3 m, treba kompletno zatvoriti i postaviti krovnu konstrukciju. Može pleksiglas ili debeli najlon kao na ugostiteljskim objektima.

Ostakljivanje ili zatvaranje lođe u stanu. Dužina 8m, visina 2.5m. Trenutno se nalazi samo metalna ograda. Moguće zatvaranje u staklu cijelom visinom ili donji dio (nekih 120 cm) pvc, ostalo u staklu.

Trebam ponudu za zatvaranje terase. Dimenzije su 6 m x 4 m. U prilogu su slike terase i primjer kako bih htjela da bude zatvoreno.

Trebam ponudu za zatvoriti balkon 3.80 * 2.20, visina 2.60, krovna konstrukcija s kaljenim kliznim staklom.

Trebam zatvaranje balkona i stavljanje krova na isti.

Na kući bih željela zatvoriti terasu otklopno zaklopnim sustavom bez vertikalnih pregrada. U prilogu su fotografije da lakše procijenite i odlučite.

Trebam ponudu za ostakliti terasu 10 x 4 m na pomoćnom objektu.

Lokacija: Zagreb

Grad Zagreb

kontaktni podaci klijenta