Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Natkrivanje terase
Trebala bih natkrivanje terase dimenzija cca 6 x 4 m. S dvije strane omeđena je zidom. S kraće strane (4 m) naslanjala bi se nosačima na zid ok kuće s nagibom krova prema travnjaku (na priloženoj slici). Opcije metalna / drvena konstrukcija, pokrov lamperija / brodski pod + ravni falcani lim. Na tlu su opločnici debljine 8 cm. Zanima me okvirna cijena i krajnji rok izvedbe.
Trebam za manju halu 10 × 6, skidanje zemlje 5 cm i dovoz tucanika, i raširiti ga te nabiti po potrebi. Trebam armarutu 8 mm i metalne ploče kockaste u betonu za stupove što će se variti za halu 8 kom to bi trebalo biti dovoljno stupova i cjelokuno betoniranje, s majstorima i radom.
Ubaciti 8 ventilacijskih cigli. Novi krov prilikom jakog udara bure šuškaju cigle. Krov je napravljen novi na dvije vode, hidroizolacija nova, nove letve, murali, cigla, vuna folija sve novo. Tražim majstora.
Trebam ponudu izvođača građevinskih radova za izgradnju obiteljske kuće, 270 m2, S + 2. Šaljem troškovnik zainteresiranima.
Trebam majstora koji bi izašao do krova prizemnice i pregledao sve rubove i pod crijep jer mi se zavukla životinja puh ili kuna. Treba otkriti otvore na krovištu i nakon toga postaviti metalnu mrežicu na daske na krovištu i ponovo presložiti crijep. Životinja će uskoro izaći kako zima odlazi.
Trebam ponudu za građevinske radove, izgradnja obiteljske kuće brutto površine 216 m2, ravan krov, materijal je naš. Tražim ponudu samo za “ruke” projekt i dolumentacija je u izradi, P + K, jednostavna gradnja bez balkona. Unutarnje stepenište L oblika.
Trebam hitnu sanaciju limenih opšava oko dimnjaka na krovu jer mi kod svake kiše voda ulazi u stan. Plafom mi je pun vodenih fleka.
Tražim majstora limara za popravak limarije na krovu.
Lokacija: Jastrebarsko
Zagrebačka županija