
Instalaterski radovi
struja, voda, odvodnja, plin, grijanje, klimatizacija...
Montaža antene i spajanje
Trebala bi mi ponuda za postavljanje antene na krovu kuće koja bi imala mogućnosti spajanja na dva televizora u kući. Kolika bi bila cijena antene, potrebna je nova, postavljanja antene, te priključci za dva televizora?
Servis / ugradnja / promjena kabla antene u kući. Potrebno je ispitati signal, ugraditi pojačalo, ugraditi spliter za 3 televizora.
Trebam majstora za popravak satelitske antene.
Trebam majstora za spajanje TVa. Ako može još danas.
Trebam majstora za demontažu antene koja stoji na vanjskom pročelju zgrade (ispod prozora).
Trebam majstora za podešavanje satelitske antene Astra.
Programiranje TV u apartmanu, Satellit ili Internet, gosti u apartmanu, nestalo je signala na jednom TV, za više informacija molim nazovite, hitno je.
Pregled spoja i podešavanje i/ili eventualno popravak, podešavanje antene ili spoja. Kuća, prizemlje i dva kata. Antena (riblja kost) na zadnjoj etaži. Antenskim kabelom povezane sve etaže (tri etaže). Ima pa nema signala. Nije moguće dobiti "stalan" signal na nikakav način (niti sobnom antenom). Kako se krećemo po sobi gdje se nalazi TV prijemnik pojavljuje se i prekida i signal i zvuk. Molio bih pregled stanja i ponudu u nastupajući ponedjeljak, jer u utorak, ranije ujutro odlazimo.
Lokacija: Vuka
Osječko-baranjska županija