
Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja
dizajn i izrada kuhinja i namještaja po mjeri, izrada kupaonskog namještaja
Ljepljenje folije na fronte ormara
Trebam majstora za ljepljenje folije na fronte ormara.
Tražim majstora za izradu namještaja po mjeri.
Kuhinja je fjord plava mat, trebam farbanje fronti u boju kave mat, molim ponudu.
Stol u dnevnom boravku dimenzija 2,5 m x 1,20 m, trebalo bi prelakirati plohu, noge su uredu.
Tražim majstora koji će prelakirati 4 stolice od punog drva.
Potrebna nam je ponuda za 3 namještaja: veliki klizni ormar u sobi, ormar u hodniku te mali radni stol u sobi.
Specifikacije ormara u sobi: Visina: 2,60 m Dužina: 3.60 m Dubina: 50 cm Klizna vrata (4 fronte) MDF vanjski dio, unutra iverica
Specifikacije ormara u hodniku: Visina: 2, 60 m Dužina: 1, 07 m Dubina: 57 cm MDF vanjski dio, unutra iverica
Specifikacija radova radni stol u sobi: Visina: standard (vjerojatno oko 75cm) Duzina: 1.30 m Dubina: 40 cm Iverica
Specifikacije ormar za cipele Visina: 1 m Dubina: 25 cm Dužina: 90 cm Iverica.
Svi namještaji će biti u bež boji. Molim da se cijena da za svaki namještaj odvojeno te da je u cijenu uključen i iznos dostave te montaže. Ukoliko vam je potrebna dodatna informacija kako bi napravili ponudu slobodno se naknadno javite.
Trebam majstora za izradu ormara s policama. Širina 56 cm, visina 160 cm, dubina 50 cm. Bijela boja, ormar samo sa policama, dvokrilna vrata.
Bojanje drvenog stola i šest stolica u bijelo ili antracit sivo, trebam majstora.
Lokacija: Zagreb
Grad Zagreb