Adaptacije i radovi u interijeru
soboslikarski radovi, knauf, spušteni stropovi, gletanje, ličenje, montaža i izrada kamina
Keramičarski i knauf radovi
Trebamo ponudu za keramičarske i knauf radove.
Trebam majstora za postavljanje laminata i pločica.
Trebam u travnju, majstora za keramiku u kupatilu, 4,5 m2. Ljepljene pločica podne i zidne, plafon i djelova zida. Gletanje, priprema poda za prohodan tuš, prije toga treba hidroizoliranje zidova.
Trebam ponudu za građevinske radove i radove adaptacije: Demontaža WCa i sanitarija, komplet uštemavanje nove instalacije vode. Instalacija odvoda i dovoda za bojler, perilicu rublja, umivaonik. Instalacija ugradbenog vodokotlića, ukopavanje kanalizacijske cijevi 110 od malog wc preko kuhinje do velikog wc, kao i trase razvoda vode za kuhinju. Izrada pregradog zida između sobe i WCa s knauf pločama. Zatvranje vrata ytong pločama postojećeg WCa. Niveliranje dnevnog boravka, malog hodnika, donje sobe za otprilike visinu 1 skale, 17 cm do 20 cm s materijalom od rušenja zidova i štemanja podova, baren do polovice visine, ostatak betonom mb 30 cca 5 m³, uz armiranje nasipavanje, dobava i ugradnja betona.
Trebam postavljanje knaufa u potkrovlju, sa izolacijom i završnim špahtlanjem, da bude spremno za bojanje. Ima otprilike 100 m². Treba mi izvođač koji to može odraditi u roku 4,5 dana.
Trebam keramičara za lijepljenje pločica na vanjsku terasu (40 kvadrata).
Jednu prostoriju knaufati, 2 zida vanjska s izolacijom, 2 unutarnja i strop bez izolacije, spustiti strop. Prostorija cca 50 m2. Nije hitno, za 3 do 4 mjeseca.
Trebam majstora za postavljanje pločica u hodnik (predsoblje) i kuhinju. Tražim brušenje i ponovno lakiranje parketa.
Lokacija: Rijeka
Primorsko-goranska županija