
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Izrada limenog krova 6 x 4 metra
Trebam ponudu krovopokrivača za izradu limenog krova šupe dimenzije 6 x 4 metra. Na istom se trenutno nalaze azbestne ploče, koje ću ja ukloniti. Objekt je kotlovnica te iz iste izlazi dimnjak za centralno koji je opšiven limom za koji ne znam treba li ga zamjeniti ako se stavlja drugi pokrov.
Potrebna je zamjena jednog roga (roženice) na krovištu koje pokriva terasu (ostakljena). Rog je oslabljen i izbušen drvenim crvom. Ostali rogovi nisu napadnuti crvom. Pokrov je Bramac crijep. Prostor između rogova, vidljiv odozdola, popunjen je pločama stiropora (sada su maknute da se vidi cijeli rog). Rog je obrađen, pohoblan (blanjan) i lakiran.
Potrebna je nadogradnja visokog potkrovlja u drvu i izrada krovišta prema sastavljenom arhitetonskom rješenju. Svi detalji na upit.
Zamjena oluka na kući, tražim majstora.
Tražim majstora za zamjenu krovnih oluka.
Istrunula je jedna greda na krovu na kući i trebalo bi je zamijeniti, tražim majstora.
Ugradili smo podizno klizna vrata, iznad vrata ima rolo. Trebam alu zaštitu od cca 3,3 m iznad kasete rolo vrata - izraditi metalnu nadstrešnicu i sa lijeve i desne strane vrata mi treba profil. Molim, da se to učini brzo.
Kompletna adaptacija kuće od 250 m2. Izmjena instalacija, podovi, izmjena krova, termo fasada.
Lokacija: Beli Manastir
Osječko-baranjska županija