Brzo do majstora

Slični upiti

Gradnja, grubi radovi

Gradnja, grubi radovi

iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde

Izrada fasade 5 cm

1) Trebam ponudu za izradu fasade sa 5 cm stiroporom, ljepljenje stiropora na zubove kao pločice. Površina 140 m², na kući već postoji fasada od bjelog cementa, radovi se izvode sa balkona. Sav materijal mora biti kvalitetan, fasada silikatna, cokla od 20 m² je uračunata u fasadu, treba drugi materijal - mozaik plast.
2) Obrada čela balkona, stavljanje okapnica one bolje oko 45 m dužnih x 20 cm širine, obrada kao i fasada.
3) Za to treba skela oko 160 m² kao i za penjanje na balkone.
4) Treba jos završne fasade prizemno ispod terase oko 50 m² podloga sa mrežom je gotova.
5) Obojiti fasadnom bojom balkone i terasu ispod (glatki beton).
6) Ako moram platiti avans onda će to biti materijal, ostatak plaćam odmah nako izvedeni radova, Bio sam građevinac i razumim se u sve radove, molim bez mešetarenja i pronalaženja razno raznih troškova.


Trebamo ponudu za fasadu, krečenje i gletanje Obrada oko prozora, postavljanje laminata i popratni sitni poslovi, oko uređenja.

Trebam ponudu za energetsku obnovu fasade kamenom vunom, cca 200 m2.

Trebam ponudu za izradu stiropor fasade.

Potrebna nam je sanacija stare zaribane fasade (bilo je oštećeno od vode, sušilo se 8 mjeseci). Okvirna dimenzija oštećenja je 2 m x 4 m, na visini 6 metara od poda do gornjeg ruba oštećenja. Sanirali bi taj dio (znamo da će biti vidljiva razlika staro - novo). Za termin smo za dogovor, možemo se prilagoditi. Površina fasade: 8 m2. Možete li nam dati ponudu te sanirati oštećenja? Slike su u prilogu.

Trebam ponudu za postavljanje fasade, kompletna obnova.

Potreban je popravak fasade - manje od 1 m². Ne treba skela. Radi se o kutu tvornice pri zemlji.

Trebam ponudu za fasadu na većoj kući (prizemlje + 3 kata). Molim da me kontaktirate mailom da vam pošaljem elaborat kuće da vidite površinu i ostalo potrebito.

Lokacija: Podstrana

Splitsko-dalmatinska županija

kontaktni podaci klijenta