
Unutarnja i vanjska stolarija
izmjere, dobava i ugradnja prozora i vrata
Izrada drvnog prozora sa škurom
Trebam ponudu za izradu drvnog prozora sa škurom. Zidarski otvor prozora sa škurom je 100 x 65 cm. Otvaranje na desnu stranu po mogućnosti da može i na kip. Škura otvaranje na ljevu stranu, drugi prozor je zidarski otvor 50 x 50 cm. Otvaranje na desnu stranu po mgućnosti da može i na kip. Drvo smreka ili ariš.
Molim ponudu za drvene grilje dimenzija 110 x 67.
Trebam ponudu za drvene grilje sa fiksnim lamelama na prozorima jer su postojeće dotrajale, niže navedenih dimenzija:
1. visina 125 cm x širina 69 cm kom 2
2. visina 125 cm x širina 54 cm kom 2
3. visina 105 cm x širina 54 cm kom 6
4. visina 105 cm x širina 69 cm kom 1
Također bih molio ponudu za iste grilje u PVC izvedbi ako je moguće.
Potrebna su mi 6 prozorska krila 120 x 80 lijeva i desna otvaranja i jedno balkonsko krilo 220 x 100 lijevo otvaranje, drveno krilo i izo staklo. Original su prozori Industrogradnja.
Molim ponudu za zamjenu starih drvenih prozora s novim dvokrilnim drvenim, s dvoslojnim staklom dimenzije 173 X 137. Iznad prozora je kutija za rolete 24,5 cm a ispod mramorna klupica 2,2 cm. Po mogućnosti prozori izvana u smeđoj boji, a iznutra u bijeloj. Isto tako potrebne su rolete aluminijske s ispunom kao i demontaža i montaža.
Servisiranje drvene stolarije na obiteljskoj kući, tražim majstora.
Trebam servis ulaznih drvenih vrata. Brava je ok ali su vrata nagnuta prama dolje pa zapinje zaključavanje.
Tražimo majstora za popravak drvenog prozora vani na hodniku, drugi kat. Ako je potrebno, prozor, čemo zamjeniti.
Lokacija: Split
Splitsko-dalmatinska županija