Unutarnja i vanjska stolarija
izmjere, dobava i ugradnja prozora i vrata
Izrada drvenih prozora s dva ili tri stakla
Molim cijenu za sljedeće drvene prozore, ukupnu i po pojedinačnim stavkama. Da svugdje na prozorima (osim s lukom) bude mogućnost kipe. Molim ponudu u ovim verzijama:
A) sa dva stakla
B) sa tri stakla.
C) s drvom ariš
D) s drvom koje je prvo niže po kvaliteti od ariša
E) s vanjskom aluminijskom oblogom
- 4 dvokrilna prozora za otvor 110 x 120 sa griljama,
- 3 jednokrilna prozora za otvor 110 x 90 sa griljama
- 2 prozora za kupatilo za otvor 40 x 40 s griljama
- 2 prozora za otvor 40 x 70 s griljama.
- 3 prozora s polukruznim lukom veličine cca 60 x 30 bez grilja.
- 4 ulazna vrata za otvor 70 x 210, od toga jedna s polovicom u prozirnom staklu.
- 2 klizna vrata za kupaonicu za otvor 60 x 210.
- 1 klizna vrata za pregradu interijera za otvor 90 x 210.
Molim Vas koji bi bio Vaš rok?
Trebam majstora za brtvljenje drvenih prozora u dnevnom boravku, 5 prozora i u spavaćoj sobi 2.
Trebam uska, visoka dvokrilna vrata za ostavu koja se otvaraju prema unutra i da budu drvena. Kao na slikama u prilogu.
Potrebno je skratiti ulazna drvena vrata za par mm. Vrata su stara preko 40 godina u zgradi.
Htijela bih ugraditi vizorni prozor 70 cm promjera na drvenoj kući. Dali imate drvene prozore u toj opciji ili pvc ali u smeđoj boji. Nije potrebno da se prozor mora otvarati. Molim ponudu.
Zamjenu starog drvenog prozora: trokrilni, dvostruki (6 stakala), dimenzija okvira šir. 181 cm, visine 144 cm, treba zamijeniti s novim, može i manjih dimenzija (dvokrilni). Stručno i precizno mjerenje obavit će majstor jer ja to ne znam.
Tražim majstora koji će dodatno učvrstiti pante te centrirati vrata kako bi se mogla zatvarati stubišnom pumpom. Zaštita limom oko brave na vratima.
Trebam dvokrilna drvena garažna vrata sa ugradnjom na način da se postojeći štokovi maknu kako bi se dobio širi ulaz u garažu.
Lokacija: Donja Vrućica
Dubrovačko-neretvanska županija