Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Gradnja manje kamene kuće
Gradnja manje kamene kuće od 45 m2 zidanjem u ciglu pa oblaganjem u kamenu ali ne fina obrada. Kamen od iskopa te gradnja krova na jednu vodu i izgradnja suhozida od 50 do 100 m.
Tražimo majstora limara za krov na dvorišnoj zgradi. Kontakt na mob. molim.
Trebam ponudu za građevinske radove, betoniranje fert deke nad garažom (4x7 m) i stepenica između garaže i kuće 1,4 x 7 m u tlocrtu), s već postavljenom armaturom i šalungom na svemu. Naručit ću gotov beton - dostava mikserom. Po mom proračunu 4,5 kubika, još bi trebalo i ostati, pa ću za to pripremiti podlogu i šalung ispred garaže. Znači posla oko 3 sata za 2 ‐ 3 čovjeka plus ja.
Trebam majstora za prekrivanje krovišta limom, imitacija crijepa, krovište je podaskano OSB pločama i na njima je šindra, krovište nigdje ne curi i sve je ok. Krovište je nepravilnog oblika, ne znam dali treba biti lim sa filcom ili ne. ili je dovoljna kontraletva, letva i lim u obliku crijepa bez filca.
Trebam limara ili krovopokrivača za sanaciju žljebnjaka na kući prizemnici, vjetar je odnio dio uz dimnjak i sada bi trebalo sanirati cijeli žljebnjak.
Postavljanje krovišta. Skidanje postojeće konstrukcije i zamjena iste s novim krovom. Potpuna izolacija s obzirom da krov ne ide na betonsku ploču. Kvadratura kuće je cca 9 x 10 m2. Materijal i ruke, uključujući i oluke.
Kupili smo kuću u kojoj treba: a) pregraditi jednu sobu u dvije; b) u jednoj visokoj prostoriji napraviti sobu + na njoj galeriju. Trebamo ponudu izvođača građevinskih radova. Mogu dostaviti nacrte trenutnih prostorija.
Trebalo bi renovirati škarpu (nosivi zid koji drži kuću od klizanja). Ulica / kuća je na uzbrdici, zid je popustio i počeo se naginjati, oko 20 m je dužine, oko 20 cm širine, sa jedne strane je dvorište kuće, sa druge strane je zemlja. Molim ponudu za građevinske radove.
Lokacija: Hvar
Splitsko-dalmatinska županija