Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Betoniranje terase, stupova i greda
Trebam ponudu za gotov beton za terasu, veličine 100 metara kvadratnih. 50 metara kvadratnih je na tavanu, a ostalih 50 metara kvadratnih je prudužetak terase. Trebaju i 3 nosiva stupa za vanjsku terasu i valjda 3 grede od zida kuće do nosivih stupova, računaj 3 nosive grede ploče na terasi, te jedna greda na kraju terase dužine 10 metara. Zatim treba beton za stepenice s gornje terase do donje terase, a visina je između terasa 2,5 metra.
Molim izradite mi cijenik za beton, a ako možete napravite mi i cjenik i za armirano željezo za tu ploču, stupove i stepenice.
Trebam ponudu za građevinske radove na izgradnji kuće. Građevinska dozvola je u procesu a ista se očekuje kroz sljedeći mjesec. U privitku se nalazi Arhitektura nacrti. Isto tako gradnja može biti sa i bez zemljanih radova (iskopa) isto kao i kompletna gradnja ključ u ruke ili roh-bau.
Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje obiteljske kuće roh bau.
Trebam građevinske radove, potrebna je drenaža i hidroizolacija, još dodatno napraviti betonsku podlogu za vrtnu kučicu.
Trebam ponudu za građevinske radove, potrebno je izbetonirati ploču površine cca 40 m2 i izraditi cca 30 stepenica na zemljanoj površini. Prije samog betoniranja potrebno djelomično izravnati zemljanu podlogu te ubaciti željeznu mrežu. Molim zainteresirane da se jave preko emaila.
Trebam ponudu za građevinske radove, izgradnja dvojne zgrade sa 7 stanova - ključ u ruke. Po + pr + 2 + n. BRP 670 m2, netto 300 m2.
Planiram dograditi kuću cca 45 m2. Posjedujem projekt, troškovnik i građevinsku dozvolu, trebam ponudu za građevinske radove.
Tražim izvođača građevinskih radova za postavljanje fert stropa i ploče na kući 8 x 12 m iznad prve etaže, uključivo i izradu stepenica i balkona.
Lokacija: Vinjani Gornji
Splitsko-dalmatinska županija