Adaptacije i radovi u interijeru
soboslikarski radovi, knauf, spušteni stropovi, gletanje, ličenje, montaža i izrada kamina
Adaptacija vikendice
Adaptacija vikendice. Postavljanje rigips ploča 20 - 30 m3 cca. Odvoz odpada iz tavanskog prostora. Postavljanje laminat poda oko 30 m2 cca. Mijenjanje postojeće drvene stolarije sa PVC stolarijom, ta postavljanje pločica na terasi te okućnici.
Postavljanje hidroizolacije i pločica u kupaoni. 17 m2 pločica na zid. 7,5 m2 na pod. Oko 14 m2 hidroizolacije. Svježe izljevena glazura. Na djelovima vjerojatno treba pripremiti zidove (dio zidova je od knaufa).
Promjena ulaznih trenutno metalnih vrata, glazura poda, gletanje zidova cca 25 kvadrata, postavljanje pločica na pod i postava dvoja sobna vrata.
Potrebno je postaviti 4 i pol pločice 60 x 120 na zid. Na 2 mjesta je potrebno napraviti rupe za 2 utičnice kao što je vidljivo na slici.
Trebala bih usluge postavljanja pločica i knaufa kako bi se sakrio kotrlić za wc školjku. Detaljno mogu objasniti preko wapp aplikacije.
Tražim majstora za montažu suhe gradnje, mala je kvadratura. Rad za tjedan dana.
Tražim izvođača građevinskih radova za kompletno uređenje potkrovlja površine 100 m². Struja, voda i grijanje su već provedeni. Potrebni su sljedeći radovi:
1. Glazura sa stiroporom (EPS 5 cm)
2. Oblaganje zidova gips pločama (lijepljenje na zidove, bez konstrukcije)
3. Izrada spuštenog stropa s EPS izolacijom (10 cm) i oblaganjem gips pločama na metalnu konstrukciju
4. Završna obrada zidova i stropa (gletanje i bojanje)
Molim u ponudi navesti:
• Vrstu i količinu materijala koje koristite
• Cijenu rada po stavci (materijal + rad)
• Okvirni rok izvođenja
• Dostupnost za radove
Otvoren sam za prijedloge i optimizaciju troškova. Kontakt putem poruke ili poziva.
Postava keramike na pod u podrumu do 15 m2 sa mojim materijalom. Izrada što prije.
Lokacija: Petrijevci
Osječko-baranjska županija