Adaptacije i radovi u interijeru
soboslikarski radovi, knauf, spušteni stropovi, gletanje, ličenje, montaža i izrada kamina
Adaptacija stana
Adaptacija stana, Trebam cijenu majstora po satu za estrih, zidanje ytongom 10 cm debljine, pregradni zidovi od knauf programa 10 cm debljine. Postavljanje pločica 40 x 40 zidne i podne, gletanje zidova i plafona 2.ruke. PVC mrežica, utapanje u fleksibilno ljepilo. Ručno inkartavanje do 2 cm debljine gotovom žbukom.
Postavljanje hidroizolacije i pločica u kupaoni. 17 m2 pločica na zid. 7,5 m2 na pod. Oko 14 m2 hidroizolacije. Svježe izljevena glazura. Na djelovima vjerojatno treba pripremiti zidove (dio zidova je od knaufa).
Promjena ulaznih trenutno metalnih vrata, glazura poda, gletanje zidova cca 25 kvadrata, postavljanje pločica na pod i postava dvoja sobna vrata.
Potrebno je krečenje stana te me zanima cijena po kvadratu. 90% bi išlo u jednu boju ali možda bi se trebale postaviti štukature na jedan zid.
Potrebno je postaviti 4 i pol pločice 60 x 120 na zid. Na 2 mjesta je potrebno napraviti rupe za 2 utičnice kao što je vidljivo na slici.
Trebala bih usluge postavljanja pločica i knaufa kako bi se sakrio kotrlić za wc školjku. Detaljno mogu objasniti preko wapp aplikacije.
Tražim majstora za krpanje zidova i gletanje manje kućice.
Zatvaranje poda i zidova nakon provedenih vodoinstalaterskih i električarskih radova, brušenje estriha nakon uklonjenih parketa (cca 60 m2) u prizemlju obiteljske kuće. Impregnacija estriha prije postavljanja podnog električnog grijanja.
Lokacija: Šibenik
Šibensko-kninska županija