Brzo do majstora

Slični upiti

Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacije i radovi u interijeru

soboslikarski radovi, knauf, spušteni stropovi, gletanje, ličenje, montaža i izrada kamina

Adaptacija kuhinje

Mala kuhinja u L, minijaturna. Imam uređaje za ugraditi. Treba mijenjati pločice, zidne i podne. Materijal neke srednje kvalitete. Trebao bi netko doći i zapravo sve od starta odrediti, reći mi što trebam i sve od početka do kraja ako je moguće.


Adaptacija stambene kuće sa dva stana, trebam ponudu.

Trebam ponudu za sanaciju stropa. U prilogu su fotografije iz kojih je vidljiv dio stropa sa kojeg je otpala žbuka. Postoje i pukotine oko tog dijela, pa bi trebalo sanirati taj dio stropa da žbuka ne otpada.

Trebala bih zamjenu kade u kupaonici, potreban majstor keramičar i vodoinstalater.

Zidarski, elektroinstalaterski, vodoinstalaterski i keramičarski radovi - adaptiranje kupaonice cca 8 m2, u dvije zasebne prostorije, WC i kupaonicu sa WC-om. Zamjena zidnih i podnih pločica, ugradnja dva WCa, dva umivaonika i kade.

Trebam ovlaštenog arhitekta radi rekonstrukcije poslovnog prostora.

Potrebna firma koja se bavi, injektiranjem betona zbog kapilarnih voda. U ovom slučaju se radi o stropu u stanu stambene zgrade, gdje voda propušta iz stropa prilikom jačih kiša. Mogu poslati snimku prikaza za izvedbu što bi trebalo odraditi. 2. Potreban keramičar za postavljanje, 20 m2 klinker keramike, uz prethodnu izvedbi dizanja stare keramike i estrira, do mrtve ploče. Potrebno je odraditi hidroizolaciju i vratiti u prvobitno stanje.

Adaptacija cca 2 kvadrata, uključuje skidanje žbuke i pločica, odvoz na deponij, popravak cijevi, knaufa i ostali završni radovi.

Lokacija: Zagreb

Grad Zagreb

kontaktni podaci klijenta