
Adaptacije i radovi u interijeru
soboslikarski radovi, knauf, spušteni stropovi, gletanje, ličenje, montaža i izrada kamina
Adaptacija kuhinje
Adaptacija kuhinje; novi strop, zidanje, žbukanje, izolacija, struja i nešto keramike.
Trebam keramičarske radove na podu kuhinje (cca 10 m2) + 10 stepenica. Jedan otvoreni prostor.
Trebam majstora za ugradnju vanjske klupčice, obzidavanje PVC stolarije.
Gradnja kuće (roh-bau), površina objekta: 200 m2. Tip gradnje: klasična gradnja, nivo izvedbe roh-bau (+ krovište i limarija). Molim sve zainteresirane građevinske izvođače za gradnju kuće, prizemlje + potkrovlje da se jave za slanje troškovnika, plana armature i projekta za izradu ponude.
Trebam ponudu za zamjenu stare hidroizolacije s novom na terasi zgrade. Također je potrebna zamjena limova na rubovima. Veličina terase je cca 40 m2, a postojeće betonske ploče na terasi su u redu, ne treba ih mijenjati. Terasa je na 4. katu bez lifta.
Trebam majstore za adaptaciju gornjeg kata u kući. U prilogu su fotografije. Znači kat je u roh bau fazi, treba sve, od glazure, izolacije, pločice jer je predviđena kupaona, sve što je potrebno za useljenje. Riječ je o pet soba + kupaona ukupne površine 85 m2.
Trebalo bi izbacit kadu, postavit kanalicu i pločice na mjesto gdje je bila kada.
Postavljanje osb ploče na strop, podove, postavljanje knaufa na zidove, trebam majstora.
Lokacija: Vukovar
Vukovarsko-srijemska županija