
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Adaptacija krova
Trebam ponudu za adaptaciju krova: radovi se satoje od skidanje salonitnih ploča s četverostranog krova površine 285 m2 te postavljanje novih betonskih valovitih ploča, postavljanje sljemenjaka na mort ukupne dužine 54 m, opšav dimnjaka te limarija s opsegom deke prizemnice od 56 m s dvije okomice.
Kako su stare salonitne ploče duljine 120 cm a nove betonske duljine 180 cm mislim da bi se trebalo krovište nanovo letvati.
Zidarska obrada nakon ugradnje nove stolarije i proširenja sobe. Razbijanje kulira, postava laminata. Skidanje pločica, štemanje dva kanala za klimu, cca 2 m. Balkon je dimenzija cca 4 x 2 m.
Trebam ponudu za građevinske radove, kopanje temelja za prostoriju 5 x 4 (20 m kvadratnih). Zidanje i postavljanje krovne konstrukcije. Radi se o proširivanju kuće.
Trebam majstora za izmjenu dotrajalih limova i crijepova na većoj visini. Postavljanje novih rina i drugih potrebnih komponenti krova.
Molim ponudu za kompletnu obnovu krovišta, cca 110 m2.
Trebam ponudu za zamjenu krova.
Zamjena krovišta na manjoj kući, trebam majstora.
Popravak šindre na krovu, trebam majstora.
Lokacija: Zadarska županija
Zadarska županija